Kokosový olej je všemi oblíbený, avšak jak na tom je máslo? Čím je možné máslo vlastně charakterizovat a jakým způsobem se odlišuje od klasického oleje? V první řadě je třeba vědět, že kokos je plný tuků, a proto je možné z dužiny lisovat velké množství oleje. Co se však stane, když z oleje není odstraněná dužina? V takovém případě je možné očekávat, že dostanete kokosové máslo Naklíčeno, tedy hmotu, která nebyla dokonale zbavena dužiny. Čím se přitom tato hmota vyznačuje?

  • Velmi příznivá chuť
  • Skvělá konzistence
  • Nikterak vysoká cena
  • V případě šetrného zpracování i obsah vitaminů a minerálů

Kokosový krém

Chcete-li mít jistotu, že vaše domácnost bude obohacena o kvalitní potravinu, pak neváhejte tento produkt zakoupit taktéž. Nebudete se stačit divit nejenom té báječné chuti, ale také blahodárným účinkům, které bude tento produkt mít. Myslete tedy na své zdraví, a chcete-li mít svůj jídelníček bohatší, pak právě tohle je možnost, jak to udělat.

Nečekejte na výhodnější nabídku

Přijde vám, že máslo z kokosu je drahé? Podívejte se na to z druhé stránky. Pokud byste si chtěli koupit tento produkt v té nejlevnější formě, tedy formu sušené dužiny, pak očekávejte, že za 100 gramů zaplatíte okolo dvaceti korun. Tato dužina je však mnohdy sušená z nekvalitních ořechů, a proto není možné očekávat, že by se jednalo k jakoukoliv kvalitu.

Máslo z kokosu

Zapomeňte na to, že chcete šetřit. Na této potraviny šetřit nemusíte, neboť ji můžete mít ve vysoké kvalitě, a to za nepříliš vysoké peníze. Stále však jde o zpracovaný produkt, na jehož výrobu bylo použito mnoho základní suroviny, tedy samotného kokosového ořechu. Nemůžete proto očekávat, že cena bude jakkoli nízká, jako je tomu třeba u slunečnicového nebo řepkového oleje. Jakmile tedy budete chtít ochutnat něco nového, zde máte báječnou příležitost pro to, jak to udělat, a to navíc s příjemnou chutí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup