Pravdou je, že každá věc je určena k nějakému specifickému účelu. Proto si ji kupujete. Když si vezmete obyčejné sáčky se samolepící klopou, určitě je pořídíte v papírnictví, nebo rovnou na poště. To proto, že jsou určeny k posílání zásilek rozmanitého druhu. Také proto si je lidé kupují. Chtějí poslat něco, jako je třeba nějaký časopis, nebo část oděvu, jako je třeba tričko. Je to bezpečné a rychlé.
Obsah sáčku se samolepící klopou je chráněn před rozmary počasí, a jen těžko by se stalo, že vypadne někde během doručování. Jen v něm nemůžete posílat, třeba dopis, protože je průhledný. To by si pak každý mohl během doručování dobře počíst.

pomůcky

Ale Vy už pomýšlíte na zcela jiné věci, viďte?
Jak by se daly využít takové sáčky se samolepící klopou jinak?
Když si to vezmete kolem a kolem, a budete si všímat vlastností sáčků se samolepící klopou,

  • jako je bezpečná ochrana před tekutinami,
  • nebo to, že je hned vidět, co takový sáček obsahuje,

potom už pracuje fantazie na plné obrátky. Nejen k posílání tiskovin, nebo textilií byste mohli takové šikovné sáčky se samolepící klopou použít.

kreslení

  • Například k uložení neostrých věcí v domácnosti. Něco, co je třeba uchovat po nějakou delší dobu neporušené.
  • Nebo můžete těchto sáčků se samolepící klopou využít k přidělení drobných kancelářských potřeb svým podřízeným. Sponky, tužky, propisky, gumy, krabička špendlíků, zvýrazňovače, fixy a mnoho dalšího. To všechno by se Vám určitě ihned rozsypalo. Jenže tímto způsobem zabalení by si zaměstnanci v jednom chytrém sáčku se samolepící klopou mohli odnést všechno pohodlně. Velikost těchto sáčků je totiž rozmanitá.
  • Pokud jste ovšem umělci, i Vy můžete své rytiny ukládat do těchto sáčků, aby si je kupující mohl odnést bezpečně ke knihaři k zarámování.

Příkladů by se mohlo uvést mnoho. Ale to už záleží jen na Vaší fantazii a nápadech!