Ženy se více sledují než muži. Jakou mají postavu, kde zase přibraly a co s tím udělat. Pokud zjistí, že se někde objevil, byť malý faldík, už se vrhají do akce. Lustrují internet kvůli zaručeným dietám, zatelefonují kamarádce a svěří se jí s tím, co ji trápí – nějaké to kilíčko navíc, z pod halenky na ně záludně vykukuje nový faldík. Kamarádka volající utěší, že ona také zrovna přibrala, a: „Pořád vypadáš pěkně a dobře zvolené oblečení to schová. A víš co, zajdeme si zítra do cukrárny na kafíčko a u dortíku to spolu probereme.“
dieta a ztráta tuku
To je kamarádka. Co ale řekne přítelkyně? „Vážně tě to trápí a nepřeháníš? Ne? Dobrá, tak něco spolu vymyslíme!“ A další dny vám servíruje, co všechno se dá dělat pro obnovení skvělé postavy. Nebere si servítky a nakládá vám. Ale vy jste to chtěla.
Jak zatočit s faldíky, které nechcete? Zapomeňte na převratné diety, protože když už začnete držet jakoukoliv dietu a nic jiného nezměníte, zákonitě vás potká jo-jo efekt. To znamená, že sice rychle zhubnete, ale stejně tak rychle, ne-li dvojnásob rychle přiberete. To chcete?
Takže přítelkyně zjišťuje, co by tak mohlo zahnat vaše faldíky na ústup. A má to!
Nordic Walking
Pozve vás nikoliv do cukrárny, ale třeba do vegetariánské restaurace anebo menší zlo než cukrárnu – do raw kavárny, objedná neperlivou vodu a pro začátek změny stravování – aby to pro vás nebylo tak kruté – raw dortík. Ale pozor na raw stravu! Je sice „živá“, ale právě dortíky jsou plné ořechů, kokosu, sušeného ovoce, a tedy zásobárnou sice zdravých, ale přesto – tuků. No, pro začátek změny životního stylu si takový menší „hříšek“ můžete dovolit.
A následný hovor s vaší přítelkyní se nejspíše bude točit okolo změny právě vašeho životního stylu a zvýšeného pohybu. Co naplat – pravá přítelkyně vám nabídne spoustu možností, jak rozpohybovat tělo a tím dosáhnout vyšší zátěže a postupného spalování tuků a mizení faldíků!
Kamarádka nebo přítelkyně?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup