Také rádi nakupujete oblečení podle barev? Je to jeden z hodnotících ukazatelů a stěží si dovedete představit, že byste přes sebe přehodili pytel od brambor, převázali jej v pase tkaničkou a vyrazili do města. Možná, že by některým krasavicím slušel, a zdůrazňoval by jejich kypré tvary, ovšem to je pouhá spekulace, a rozhodně by muselo jít spíše o recesi, nežli o seriózní formu odívání.

barevné kravaty

Jednou z prvních věcí, co nás na oděvních výrobcích zajímá, je jejich vzhled. A v první řadě barva. Současný módní průmysl sází na mnoho barevných variací, s nimiž vznikají i neuvěřitelné nápady, a stačí pak zahlédnout někde na Internetu inspirativní fotku manekýny, jak se prochází po molu s fantastickou halenkou, mikinou, bundou či sportovními kalhotami, a rázem zatoužíte být v její kůži. Někdy to skutečně není problém, zejména, jde-li o propagaci prodejního stánku, který tento model nabízí ve své kolekci, a umožňuje nákupy zeleneslevy.cz i přes e-shop.

barevné oblečení

Doplňte si šatník barvami, které v něm schází

Tímto bychom vám rádi naznačili, že oblečení je možné střídat nejen z hlediska praktického, ale také co se týče barevné vizáže. Někteří lidé to dělají zcela vědomě a s naprosto jasným záměrem vychází do ulic, aby zároveň uspokojili potřebu po sebevyjádření. A ta může být velmi různorodá a může se měnit podle nálady, podle počasí, aktuálních pracovních záležitostí či forem trávení volného času.

barevné rifle

Kupříkladu v pondělí máte náladu na červenou, která vás spíše uzemní a zklidní, abyste lépe odolávali stresovému náporu počátku pracovního týdne, a tak si obléknete sytě červenou či bordó halenku. Ve středu se pracovní týden láme a spolu se změnou počasí zatoužíte za slunečného dne po kreativní modré. V pátek a v sobotu chystáte s přáteli soukromý večírek a připadá vám vhodné kombinovat žlutou s bílou anebo zelenou s bílou. Prostě vám připadají v tu chvíli atraktivní, a tak zalovíte v šatníku a navléknete na sebe bílé šortky a tričko se žlutými a bílými pruhy. A k tomu tenisky v bílé barvě, kotníčkové ponožky a bude to dokonalé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup