Mnoho žen mají problém dosáhnout vrcholu, a tak si často kladou otázku… Orgasmus: Mýtus nebo pravda https://mataharisalon.cz/cs/blog/orgasmus-mytus-nebo-pravda? Přečtěte si článek, který je ve zvýrazněném linku. Otázky, které se Vám honí hlavou můžou být zodpovězeny.

Ženy, pokud jsou neuspokojené, jsou celkově nešťastné. Někdy mají problém i s uspokojením vlastním, když se o to snaží. Je to frustrující a často to končí negativními pocity. Některé ženy prostě nevědí jak na sebe.

asijská žena

Jeden z nejhorších pocitů, co žena může mít je frustrace díky neuspokojenému libidu. Ženy, vyzkoušejte si vše a prozkoumávejte svoji sexualitu. Možná Vás nažhaví svazování, možná zase tvrdý sex a možná něžnosti. Vše si musíte vyzkoušet na vlastní kůži.

Muži s tímto problémem často moc nemívají, ale také se najdou jedinci, kde je možnost uspokojení velmi těžká. Velmi často za to může psychika, která je spojená s tímto důsledkem. Nemoc také může ovlivnit možnost vyvrcholení, takže pokud muži trpí tímto způsobem, vyhledejte lékařskou pomoc.

žena - touha

Díky orgasmům můžeme žít zdravěji a můžeme žít opravdu naplno. Pokud máme nedostatek sexu nebo uspokojení našich tužeb, nedokážeme si plně užívat příjemných chvílích co nám život přinese. S vyvrcholením se spojuje mnoho úžasných pocitů. Slast a pocit, který cítíme po celém těle je ohromující.

Orgasmus nebo hovorově „udělání se“ je možné jak ve vaginální sféře, tak i v anální. Vyzkoušejte proto vše, ať pocítíte, co se Vám líbí více. Tuto možnost mají jak muži, tak i ženy. Několikanásobné orgasmy prožívá jen malé procento žen. Správná stimulace bradavek a klitorisu je velmi důležitým bodem pro možnost prožívání těchto orgasmů. Muži mají možnost také prožít několikanásobný orgasmus, ale to záleží na provedení takové stimulace a rozpoložení, které v sobě má.

Rozdávejte rozkoš těm, kteří jsou pro Vás Ti, kteří si takovou rozkoš zaslouží a nezapomínejte na sebe. I Vy potřebujete být v tomto ohledu šťastní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup