Člověk není stroj, nemůže mít v hlavě úplně všechno. Pracovní úspěchy jsou postaveny na správných informacích použitých ve správný čas. Spolehlivý pomocník, parťák, který bude mít všechny vaše pracovní povinnosti přehledně uspořádány na jednom místě. Tím je správně používaný diář.
Projektový diář
Jak si naplánujete pracovní čas, není úplně postaven na tom, jaký typ diáře vyberete. Papírový nebo elektronický? Záleží na vašem stylu, jak své záležitosti chcete organizovat. Volba mezi aplikací do telefonu, sdíleným kalendářem Google, nebo tradičním papírovým diářem je velmi individuální záležitost. Existují i papírové variace, které jsou určeny právě pro propojení s aplikací.
Spousta z nás nedá na ten tradiční diář z papíru dopustit. Stylový doplněk, který nepotřebuje nabíječku. Při psaní poznámek a důležitých pracovních bodů rukou v něm zanecháváme kus svojí osobnosti.
Pracovní prostředí
Klasické pojetí denní, týdenní nebo měsíční je univerzální a vhodné pro všechny. Už jen záleží, jak podrobně plánujete dny. Důležité je také to, zda jsou plány určeny pouze pro vás. Ve velké vytíženosti se nejlépe organizuje po dnech. Ideální jsou volné strany, připojené k danému dni, pro sled nápadů a myšlenek. Rozvržení po týdnu nebo měsíci umí ukázat určitá období jako celek a může pomoct v určitých směrech v rozhodování.
Rozvržení diáře nemusí být založeno jen na časových úsecích. Další variantou je projektový pohled. Prakticky všichni se účastníme pravidelně svou součinností jak na pracovních nebo i soukromých projektech. V případě, že máte na starost rozvoj podniku, rozjíždíte svůj nový byznys nebo třeba stavíte dům, projektový notes umí dodat v každé situaci přehled o termínech, klíčových lidech i úkolech.
Kroužková vazba se pohodlně otevírá a umí pojmout i další listy a doplňky, pokud se kroužky otevírají. Je proto ideální pro ty, kteří si pravidelně vkládají související informace na papíře, jsou tak vždy po ruce a na jednom místě. Vazba s pevnou strukturou nedává prostor pro přidávání, ale zase působí úhledně a uklizeně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup