Mobilní telefon je už něco, co má opravdu skoro každý člověk. Já si nedokážu představit už život bez toho, aniž bych měla mobilní telefon. Já jsem na mobilním telefonu závislá, ale vůbec se za to nestydím. A to hlavně taky z toho důvodu že jsem totiž mobilní telefon dostala hlavně na to, abych mohla volat rodičům, když jsem šla totiž studovat na vysokou školu.  A když ještě mobilní telefon nebyl tak rozšířený a populární mezi mládeží, tak jsem si ho o to více samozřejmě vážila. Takže se mobilní telefon dostala opravdu až s příchodem dne vysoké školy. Byla jsem ale i tak za to moc ráda, protože jsem alespoň rodičům mohla volat. Vy si asi říkáte, že je to divné, že vysokoškolák bude stále volat rodičům. Ano, já bych stále nejraději volala rodičům, byla jsem na nich totiž asi závislá a taky se za to nestydím.

Prima mobil jsem vždy chtěla.

Já jsem totiž vyrůstala pouze s rodiči, protože jsme bydleli na vesnici, kde jsem neměla vůbec žádné přátelé. Sice ze začátku mě to hodně mrzelo, ale později jsem si zvykla na to, že to tak prostě je. A navíc ale právě díky mobilnímu telefonu jsem si přes aplikaci na seznamce našla také jednoho kamaráda, se kterým se potom vztah vyvíjel velice dobře.

Smart mobil mám už asi třetí.

Nyní jsme po roce přátelství pár a je nám opravdu spolu skvěle. A moji rodiče jsou rádi, že jsem si na škole a taky přes mobilní aplikaci někoho našla, protože rodiče si už dlouho přáli, abych někoho měla a nebyla jsem stále sama. Tudíž tady jde vidět, že když si stáhnete do mobilního telefonu nějakou kvalitní aplikaci, tak taky můžete někoho skvělého potkat. A já jsem opravdu ráda, že jsem mezitím je šťastnými. Dokonce i vystudovat vysokou školu se mi podařilo opravdu perfektně a nyní mám kvalitní práci, kde se taky vydělávám skvělé peníze. A taky si stahujete nějaké aplikace do mobilu nebo máte mobil jenom na volání?