Únikové hry se těší velké oblibě po celém světě. Je skvělé, že je naleznete i na našem území a to v České republice. Dokonce na více místech, takže jestli už jste některou z nich vyzkoušeli, pak můžete přejít na další!

Chcete se jemně bát? Chcete si vyzkoušet, jaké to je, když spěcháte? Když se musíte dostat ven? Jaký je to pocit? Jestli budete nervózní nebo jestli máte naprosto klidnou povahu a budete racionálně přemýšlet? Určitě to i pro vás bude něco nového! Zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Zkoumejte, přemýšlejte. Musíte najít nápovědu, vyluštit hádanku, najít klíč. Musíte se prostě dostat ven a to v časovém limitu. Užijte si tuto jedinečnou a mimořádnou zábavu!

Právě tyto zážitky vám může zprostředkovat úniková hra Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

klíč

Co je úkolem a co cílem? Jak vše probíhá?

Prostě vás zavřou do budovy, místnosti, ze které musíte utéct. To je cílem a úkolem únikové neboli escape hry. Žádný návod, jak to udělat mít nebudete, musíte použít vlastní rozum. Zapojte představivost, myslete. Určitě je někde kolem vás nějaká nápověda, klíč, něco, co byste mohli použít. Spolupracujte s ostatními v týmu, jedině tak to dokážete! Tým může mít od dvou až do 5 osob. Pozvěte přátele na tuto netradiční zábavu.

Dostanete se ven v časovém limitu? Najdete skryté nápovědy? Všechno je to jenom jedna velká zábava, tak si to naplno užívejte. Konečně můžeme vstát z gauče a jít něco prožít naživo. Zkuste si, jaké to je! Hra je vhodná pro ženy i muže téměř jakéhokoliv věku, mimo malé děti. Přístupná od 15 let. Mladší děti musí být v doprovodu dospělého.

klika stará

Kupte poukaz a darujte ho jako dárek k narozeninám! Originální a naprosto fantastický dárek! Zábava, na kterou dotyčný jen tak nezapomene, darujte někomu dárek, který si může na vlastní kůži prožít a u kterého se bude dobře bavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup