Každá žena chce být atraktivní. Není tomu jinak i na firemních akcích. Chce se předvést před vedením, být dokonalou dámou, ladit se svým partnerem a v neposlední řadě zastínit i své kolegyně. Je jasné, že nemůžete jít ve stejném oblečení, které jste měla před rokem. Na rovinu si řekněme, že to chce plán a nic neponechat náhodě.

bowlingová dráha

Zajímejte se

Buďte aktivní. Informujte se, kdy zhruba večírek bude a v jakém stylu. Možná si klepete na čelo, ale dozvědět se, že akce se koná pozítří, vám moc klidu nepřidá. Pokud nebude reálné, že stihnete před večírkem úpravu zevnějšku, už teď se objednejte ke kadeřníkovi s předstihem, ať máte termín. V době obědové pauzy, místo jídla, foukanou stihnete. Kosmetika také udělá své, úprava obočí a jeho nabarvení vám ulehčí líčení.

Co ale na sebe?

Za prvé musíte být vhodně oblečená. Volte šatník podle typu akce. Pokud se jedná o neformální posezení, zlatá střední cesta je dobrá. Nebude vás stát ani horentní částky. Většinu toho máte doma, stačí sako, svetřík doplnit něčím neotřelým, neokoukaným. Pomoc by mohla brož, která z tuctového kusu udělá modní kousek. Zajímavým kusem oblečení mohou být i punčocháče, které dokáží rozzářit formální byznys módu.

Jestliže se jedná o program ve sportovním duchu, buďte realistka. Sukně, upjaté oblečení vám nedovolí se plně účastnit. Nechcete být přece stranou a sedět sama, zatím co se ostatní baví.
muž s kytarou

Jste li ve firmě na významné pozici a firma se rozhodla pro monster akci, přípravy vás neminou. S největší pravděpodobností se bude muset zúčastnit i váš partner. Na sako z tanečních či promoce rovnou zapomeňte. Výhodu mají muži v tom, že jim stačí jeden dobře padnoucí oblek a obměňovat mohou pouze košile a kravaty. Snažte se být sladěni, vaše šaty by měli korespondovat s barvou košile nebo kravaty. Nezapomeňte na to, že výstřední šaty, nemusí být dvakrát vhodné. Minimalismus je opět v módě a vy s ním rozhodně nešlápnete vedle. Dovolit si tak budete moci výrazné doplňky, které celý oblek dokreslí a podtrhnout. Pozor na podpatky, volte pohodlné, odzkoušené boty, ať netrpíte a můžete se bavit.