V dnešní době je hrozba finanční krize velkým vykřičníkem. Nejen, že se s ní setkáváme jakožto fyzické osoby, ale nejvíce si ji můžeme všimnout u společností, firem, a podnikatelů. Pokud jste i Vy majitelem, vlastníkem nějaké společnosti, nebo třeba soukromým podnikatelem, jistě jste se s finanční krizí alespoň zdánlivě setkal.

firma

Finanční krize je totiž jedním z problémů dnešní doby, který nebere v potaz ani majetek, ani velikost firem. Může se s ní tedy setkat jak malá firma, například soukromý podnikatel, který nabízí služby, tak i nadnárodní, korporátní společnosti, jejichž obraty dosahují milionů a na tuzemském trhu patří k naprosté špičce. Samotná (finanční) krize pak může nastat velmi snadno, rychle, a především mnohdy neočekávaně. K takové krizi pak často dochází například z důvodů různých nařízení státu, ale také z důvodů náhlých nehod, stávek zaměstnanců, nebo třeba nákladných, nutných oprav. V každém případě však majiteli či podnikateli nezbývá nic jiného, než-li zažádat o půjčku. Ovšem ne vždy je banka vstřícná, a mnohdy stačí jediná (ne včas) zaplacená splátka, či záznam v registru dlužníků, aby Vás banka jednoduše zamítla. Co v takovém případě dělat dál?

půjčka

Pokud nastana výše zmíněná situace, a banka Vám odmítá půjčku poskytnout, existuje kompromis, záchranné lano, kterým je hypotéka bez registru. Ta je schopna Vám poskytnout finance až ve výši 70% z odhadu Vaší nemovitosti, přičemž poskytnuté peníze můžete využít například na zaplacení dluhů, exekuce, či na cokoliv, co se Vašeho podnikání týče. Samozřejmostí je také možnost předčasného zaplacení, či naopak doba splácení, která může být až 30 let. Nespočet výhod pak zahrnuje nejen schválení půjčky do 24hodin, ale také fakt, že se nebere v potaz případná exekuce, dluhy, zabavování majetku, dražbu, apod. Tato forma půjčky tak může zachránit každého podnikatele i s jeho firmou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup