Sérum pro růst řas a obočí. Kdo z nás milé dámy, by nechtěl mít krásné dlouhé řasy a pěkné obočí. Zatímco úprava takového obočí podléhá módním trendům, mít pěkné dlouhé a husté řasy je snahou celých generací něžného pohlaví. To se u obočí říci nedá. Za první republiky bývala móda velice tenkého, jemného obočí v obloucích nad očima. Trend obočí se postupně měnit, bylo módní mít obočí upravené, většinou vytrhané, už ne zdaleka tak úzké jako před lety, ale určitě ne husté jako křoví. V poslední době se dostává do popředí obočí výrazné a husté, upravené, ale i modelky kolikrát šokují svým přerostlým a bujným obočím. Inu trendy se mění, všechny chceme být tak nějak trošku s módou, takže samozřejmě na řasy a obočí dbáme tak, že řasy pravidelně upravujeme osvědčenou řasenkou a obočí tvarujeme podle trendů, nebo si dojdeme k odborníkům, kteří nám dobře poradí a obočí upraví, také přemýšlíme, jak podpořit růst obočí.

řasy

A pak jsou tu ženy, které by se také rády staraly o své obočí a řasy a přitom nemohou. Žádné nemají. Nejen že nemají řasy a obočí, nemají hlavně vlasy. Asi už víte, kam mířím. Přesně tak. Mám na mysli ženy, které procházejí, nebo nedávno prošly chemoterapií na léčbu rakoviny. Ztráta vlasů nepostihne všechny pacienty léčené formou chemoterapie.

sérum

Záleží na druhu použitých cytostatik. Takže třeba při rakovině prsu, kterou trpí i spousta mladých žen, vlasy při léčbě vypadnou a s nimi i všechny řasy a obočí. Taková žena je změněna k nepoznání. Místo vlasů má paruku, ve které se strašně potí a oči se snaží nalíčit tak, aby nebylo na první pohled zřejmé, že je zde něco jinak. Takové ženy po skončení léčby netrpělivě vyhlížejí každé nové chmýří na své lebce a samozřejmě i každý chlup, který začíná rašit v místě bývalého obočí. A pro vás pro všechny, ať už jste po těžké léčbě a těšíte se jako malé děti, až znovu obrazíte, i pro vás milé dámy, které netrápí problémy zdravotní, ale pouze toužíte po bohatých řasách a krásném obočí, je tu řešení naprosto dokonalé v podobě přírodního séra podporující jejich růst. Tak neváhejte a objednejte.