Nějak si některé ženy myslí, že v těhotenství není možné chodit oblečené vkusně. Ale opak je pravdou a my se na to podíváme. Takže vzhůru do toho. Těhotenství patří v období ženy mezi krásné období. Roste v ní nový život a láska na celý život. Jediné, co ženu může v té době trápit je zvyšující se hmotnost a objem břicha a tím zmenšující se šatník. Ale když je žena těhotná vůbec to neznamená, že by nemohla chodit pěkně oblečená. Je důležité, aby se žena v období těhotenství cítila dobře. Nic by ji nemělo stahovat, škrtit a měla by se v oblečení cítit dobře, protože dalším problém v těhotenství mnoha žen jsou otoky.

oblečení

Dokud se vejdete do svého oblečení není třeba nijak rapidně šatník měnit. Až začnete cítit, že Vám je oblečení těsné měla byste začít uvažovat nad tím co budete nosit. Je jasné, že jiné preference budete mít v létě a jiné v chladném období. Existuje mnoho e-shopů, které nabízejí opravdu velmi luxusní oblečení pro těhotné ženy. V létě byste měla volit volné vzdušné oblečení jako jsou oversize tričko, lehké šaty. Oproti tomu v zimě by to měli být kalhoty nejlépe na širokou gumu a volná trika. Velmi oblíbené jsou i těhotenské zahradníky. Určitě není potřeba udělat nálet na obchody, neboť se moc nepředpokládá, že po porodu budete toto oblečení znova nosit.

těhotenské šaty

Proto je dobré koupit pár univerzálních kousků, které budete mezi sebou střídat. Určitě si dejte i záležet při výběru spodního prádla. Měla byste volit bavlněné prádlo, které opět nebude nikde nijak stahovat. Nedoporučuje se v těhotenství nosit těhotenské podprsenky. Věřte, že těch si po porodu užijete dostatečně. 

A kde koupit těhotenské oblečení?

Ve větších městech najdete určitě kvalitní kamenný obchod, kde Vám prodavačky ráda poradí a vy budete moci mít možnost si oblečení vyzkoušet a domů si odnesete pouze to co Vám padne. Druhou možností jsou e-shopy a je tady ještě poslední možnost, a to ušití oblečení na zakázku.