Každý z nás se narodil s trochou něčeho jiného do vínku. Rozhodně bychom se neměli stydět za to, jak vypadáme, nebo jak se oblékáme. Všichni jsme si rovni a každý z nás je úžasný originál, který na světě nemá obdoby, tudíž je jen na nás, jakým stylem se v životě chceme vydat. Pokud vás však trápí, že máte od jakživa tak trochu křivé zuby, tak se nemusíte již nadále trápit. Na tento problém totiž existuje velmi snadné a efektivní řešení – rovnátka petrortho.cz. Většina lidí si na ně ve výsledku natolik zvykne, že si nedovede naopak svůj obličej a především úsměv představit bez této parády. Ale jak už to v životě bývá, tak nic není tak jednoduché, jak se může z počátku zdát. A o rovnátcích to platí jak by smet. Souvisí s nimi i řada problémů a povinností, které by člověk rozhodně neměl podceňovat:holka s rovnátky

  • Nezapomínejte na pravidelné kontroly u zubaře. Ty bývají z počátku každých šest týdnů, kdy se dotáhnou zámečky a vymění popřípadě gumičky (když máte variantu s gumičkami). Poté, co vám rovnátka sundají, budete chodit i na dále ke své zubní lékařce a to asi v průměru jednou až dvakrát za rok. Nezapomínejte však, že toto jsou jen kontroly na rovnátka. Svého osobního zubaře tedy nesmíte podceňovat.

usměvavý muž s rovnátky

  • Hygiena. Asi hlavní strašák toho, že má člověk rovnátka. Samozřejmě tím, že máte v ústech něco nepřirozeného pro vaše tělo, tak se vám o drátky začne zachytávat vaše potrava, která jde někdy opravdu namáhavě dostat ven. Je tedy důležité si zuby pravidelně a pečlivě čistit speciálními kartáčky, které dostanete ve své ordinaci ortodoncie. Pokud byste tuto práci zanedbávali, tak vás čeká následující: křídově bílé skvrny na povrchu zubů, na které nezabere nic jiného, než chemické bělení zubů, což je ovšem dosti nešetrná procedura pro vaši zubní sklovinu a může to vést k nárůstu citlivosti zubů, což opravdu není nic příjemného.