Jestli vlastníte váš osobní bazén, jistě vlastníte i bazénovou chemii, která vám pomáhá udržet jeho vodu ve stavu vhodném ke koupání. Abyste však měli i jistotu, že se chemie, která se nejčastěji prodává ve formě tablet rozpouštěla tak, jak má, musíte ji umístit do příslušného plováku na tablety techneco.eu,který by měl být tím nejdůležitějším příslušenstvím.
V sortimentu dostupných variant si můžete vybrat takový, který do vašeho bazénu zapadne díky správně zvolené velikosti, ale i z hlediska jeho účelu nebo vzhledu.

vodní textura

Velikost vždy rozhoduje

V závislosti od vaší volby, díky které vlastníte větší nebo menší bazén, si musíte vybírat i typ plováku na dávkování příslušných tablet. Existují totiž menší a větší typy, takže si z jeho řad vyberte takový, který bude ideální pro vaši velikost nádrže.
Je pochopitelné, že větší plovák umožní tabletám „maxi“ delší působení jejich rozptýlení, ale v případě, že máte malou nádrž, držte se zásady, že méně je více. I tablety „mini“ vám budou účinkovat tak, jak mají a postarají se o to, abyste v bazénové vodě měli takové množství chemie, které bude dostačující.

Teploměr už zvlášť kupovat nemusíte

Abyste si ušetřili nákup všeho potřebného příslušenství, které váš bazén potřebuje k tomu, aby byl plně vybavený, neváhejte si pořídit plovák s teploměrem.Takový druh vám bude sloužit hned účelově, protože vám přesně napoví to, jakou teplotu má vaše voda a rovněž se v něm bude rozpouštět vaše chemie.

splývání

Myslete i na zimní období

Všichni vlastníci bazénu si nemůžou dovolit schovat jejich nádrž v době zimních měsíců. Právě z toho hlediska v nabídce nalezete i zimní dilatační plovák, který významně potlačuje působení tlaku zmrzlé vody na stěny vaší nádrže. Jestli je to případ i vašeho bazénu, prodlužte si jeho životnost tím, že do něho jeden takový vložíte.
Následující léto se tak budete moct opět těšit z vaší dokonalé nádrže, která nebude mít ani náznak opotřebení.