Někdy se stane, že přijde životní nabídka, která se opravdu neodmítá. Navštívíte například aukci obrazů a zjistíte, že se vám nabízí jedinečná možnost investice. Nebo vaše kroky zamíří do antikvy a tam najdete starožitnost, která má budoucnost. CO TEĎ? Většinou tyto věci nebudou nikterak levné, ale i přesto se rozhodně jejich koupě vyplatí.

porada

  • Pokud nemáte dostatečnou hotovost na účtu, pak si budete muset někde půjčit.
  • A to rychle.
    • Tato podmínka téměř stoprocentně jako pomocnou ruku vylučuje banku.
    • Než by probrali veškeré podrobnosti z vašeho ekonomického i osobního života, tak by už nebylo co koupit.

Vaší jedinou šancí je v tomto případě hypotéka bez registru, kterou budete mít k dispozici od nebankovního poskytovatele. Ten má totiž své podmínky stanovené docela jinak a není u něj problém získat finanční pomoc i za velice krátkou dobu. Pokud klient skutečně spěchá, pak je možné domluvit expresní čerpání do čtyřiadvaceti hodin od podepsání smlouvy. U tohoto produktu rozhodně neočekávejte žádné skryté poplatky a ani platby předem.

průběh

Nic není problém

Obejít lze záznamy v registrech dlužníků i nízký příjem. Pokud je vaše jméno ve zmíněném registru a jedná se jen o záznamy málo závažné, pak není problém získat úvěr od tříprocentní úrokové sazby. Při závažnějších záznamech se poskytuje od šesti procent. Podnikatelé mohou mít i nižší daňové přiznání.

  • Jestliže o hypotéku u nebankovního poskytovatele bude žádat spotřebitel, který z jakéhokoliv důvodu nemůže oficiální příjem vůbec doložit, pak si může přibrat k úvěru spoludlužníka.

Každý solidní poskytovatel finančních produktů především chce, aby byl jeho klient schopen dostát svým závazkům. Proto budou splátky nastavené tak, aby byly jejich úhrady ve vašich možnostech. Hypotéka bude zkrátka připravena přesně na míru vašim potřebám a možnostem.