Nadělat si dluhy může opravdu každý. Není to rozhodně jen záležitost nezodpovědných a lehkomyslných lidí, kteří v sobě nemají kousek zodpovědnosti. Lidé se stanou zadluženými ani neví jak. Mohou například dluhy zdědit, vyženit, získat je od ex partnera či ex partnerky. Snadno se také lidé zadluží kvůli tomu, že těžce a dlouhodobě onemocněli a potřebovali z něčeho platit bydlení a obživu a nedosáhli z různých důvodů na žádnou dávku hmotné nouze. K neštěstí opravdu vede velmi krátká cesta. Krátká je cesta do pekel. Hrozné na tom celém je, že když získáte zápis v takzvaném registru dlužníků, už Vám tam zůstane. Můžete mít dluhy splacené a být čistí jako bílý nepopsaný list, ale zápis v registru tam prostě je a přes to nejede vlak. Abyste dosáhli vymazání z registru dlužníků, k tomu vede velmi dlouhá cesta.
pět dolarů
Každý člověk, který zažil dluhové peklo, určitě nemá zájem dělat další dluhy. Pokud se nejedná o notoricky nezodpovědného a lehkomyslného člověka. Ovšem mohou nastat situace, kdy je opravdu nutné půjčit si nějaké peníze. Například každý zažil situaci, kdy odešla lednice, pračka nebo auto. Pokud žijete ve velkém městě, máte k dispozici levnou městskou hromadnou dopravu, pokud ovšem bydlíte někde na samotě, jste úplně odepsaní a auto pro Vás představuje nutnost. Když Vám doslouží, potřebujete nové, jinak to nejde.
peníze ze stromu
Naštěstí je možné získat půjčku bez registru. Musíte si ovšem uvědomit, že splatíte mnohem více, než byste spláceli u banky, která Vám samozřejmě už zřejmě nikdy nepůjčí. Proto si půjčujte opravdu s maximální zodpovědností, ve svém vlastním zájmu i v zájmu svých nejbližších, kteří si určitě nezaslouží kvůli Vám strádat. Vše si dokonale spočítejte a buďte nenároční ve svých potřebách. Možná byste chtěli větší lednici, ale v dané situaci Vám musí postačit standardní velikost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup