Pakliže jste v poslední době byli v obchodě, jistě jste si všimli přemrštěných cen za oříšky. Ať už se jedná o jakékoliv – kešu, vlašáky, pekanové ořechy, mandle, lískové nebo třeba pistácie. Samozřejmě, že ořechy nerostou jen tak, každých pět vteřin jeden. Ovšem zase tak velké ceny nejsou třeba. Hlavně, když kvalita těchto oříšků nebude zase tak skvělá, vzhledem k tomu, že vždycky, když je něco produkováno ve velkovýrobě, tak se tam používají chemické postřiky a látky, které nutně musí proklouznout také do plodů těchto rostlin a ořechy nevyjímaje.

směs oříšků pod žlutým světlem na hromádce

Přesně proto se neustále více vyplatí zaplatit si jednorázově větší množství ořechů, ideálně kilo a více, za lepší cenu a v lepší kvalitě, třeba jen jednou ročně. Ořechy se vám jen tak nezkazí a vydrží opravdu dlouho, hlavně, když je zmrazíte, můžete si na nich pochutnávat ještě pár let po koupi. Takové věci však v mnoha domácnostech nevydrží, přesto se však vyplatí kupovat je ve velkém a v bio kvalitě. Třeba právě jako jsou mandle 1000g na našem obchodě.

oříšková směs s buráky a rozinkami

Hlavním tahákem je právě bio kvalita, kdy je přísně dodržován postup co možná nejšetrnějšího zemědělství, aby se zachovala přírodní chuť, kvalita a hlavně množství živin a látek, které ořechy obsahují, protože bez nich to nejde. Ořechy jsou skvělým zdrojem tuků, minerálních látek, hořčíku a dalších vitamínů, které si tělo jen tak z brambor nevezme. Ořechy navíc nemusíte jenom tak pojídat u televize, můžete je přidat do celé řady pokrmů a vylepšit tak jejich chuť – všichni asi známe kešu oříšky nebo mandle v tolik známém pokrmu čína. Nejdůležitější je, abyste byli spokojeni a hlavně si pochutnávali na něčem, co za ty peníze stojí. Také svým nákupem přispíváte k mnohem lepšímu stavu zemědělství, když si raději zvolíte zemědělce, který se o své rostliny stará jinak než chemicky. https://www.colorlak.cz/sortiment/chemicky-odolne-natery

lískové oříšky v tabulce čokolády


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup