Peníze nám pomáhají plnit si sny. Bez nich to totiž bohužel nejde, jenže dosáhnout na půjčku je pro někoho téměř nemožné. Opravdu jen téměř, my řešení známe!

Půjčte si rychle a bez složitého procesu posuzování – vážně to jde!

Každý, kdo chce začít podnikat, ví, že to nebude ze začátku mít úplně jednoduché. Nic není jen tak a rozběhnout slušně své podnikání se zprvu nepodaří každému. Potřebovali byste podnikatelský úvěr, který by vás zase vrátil do sedla? Pokud si půjdete půjčit do banky, připravte se na to, že na vás nenechají nit suchou. Složitý proces posuzování každého úvěru je vyčerpávající, a když bance skutečně chce, obvykle na každého si něco najde a úvěr zamítne. Naštěstí existuje i jiný způsob, jak se k penězům pro své podnikání můžete dostat.

pexels-photo-4560086

Americká hypotéka – jak tento hit funguje?

Nebankovní americká hypotéka je produkt, který se v poslední době napříč republikou stále více skloňuje. To zejména proto, že podmínky pro schválení tohoto úvěru nejsou nijak náročné, úrok dostanete stejný jako v bance, splácet můžete klidně až po dobu třiceti let a půjčit si můžete až sedmdesát procent hodnoty nemovitosti, kterou se budete zaručovat – ano a tohle je tou jedinou podmínkou pro schválení americké hypotéky. Musíte se vy nebo váš spolužadatel zaručit nemovitostí.

Během schvalovacího procesu vlastně jen pošlete žádost a fotky nemovitosti, kterou se budete zaručovat. Nebankovní instituce posoudí, jakou má nemovitost hodnotu a podle toho vám nabídne adekvátní částku, kterou vám mohou půjčit. Pak už jen dostanete peníze na účet a můžete se pustit do budování svých snů.

pexels-photo-618158

Co když už jsem dlužníkem?

Už nějaké peníze dlužíte, jste zapsáni v registrech pro dlužníky nebo máte exekuce? Pro banku jste v tomto případě zcela nevěrohodná osoba a nepůjčí vám ani halíř. Pokud si ale zažádáte o americkou hypotéku, nikdo se vám v minulosti šťourat nebude, vaše předchozí kroky a půjčky nikdo zkoumat nebude a opravdu stačí pouze ručení nemovitostí!

Nehledejte v tom žádný háček – hledali byste jej marně! Nikdo se nebude ptát ani na to, za jakým účelem a proč potřebujete peníze půjčit. Úvěr je bezúčelový a nebankovní instituce vás rozhodně vyslýchat nebude.

Přitom vám zaručí stejné a mnohdy i lepší podmínky než, jaké byste dostali v bance. A to se vyplatí – naděje zase vysvitla.