Jestli se celá řada firem s něčím potýká, pak jsou to problémy, jež souvisejí s firemními vozidly. Čímž není míněno to, že si je třeba tato pořídit, pak jezdit na technickou kontrolu, kupovat dálniční známky a podobně, ale to, že při jejich provozování vznikají nejednou i hodně nepříjemné škody, jimž se zdánlivě nedá předejít. Ve chvíli, kdy jsou taková vozidla předána do užívání zaměstnancům, nad nimi totiž ztrácí majitel(é) kontrolu a kdo ví, co všechno se vzápětí stane.

Někdy tak zmizí pohonné hmoty, někdy vybavení vozidla, náhradní součásti, něco z nákladu nebo třeba i vozidlo celé. A tím to ještě ani zdaleka nekončí, protože se dá takový vozový park zneužít i k soukromým účelům, případně se může rezignovat na to, co mělo být s těmito vozidly uděláno. Protože zkuste si dokázat, co se doopravdy stalo, a zkuste najít viníka, kterému by se takové prohřešky a škody daly k náhradě. Jen těžko se ho podaří najít. Protože u toho majitel firmy nebyl, nikdo to neviděl nebo neprozradí. A tak to firma zkrátka musí zaplatit ze svých zisků.

stavební technika

Nebo se to dá vyřešit tím, že si majitel firmy provozující motorová vozidla pořídí GPS monitoring RMC systém. Díky němuž se dá s nešvary, jež mohou v tomto ohledu panovat, velice efektivně bojovat. I když totiž nemůže být šéf všude, všechno se díky tomuto systému dozví. I kdo pracuje svědomitě a kdo ne, i to, kdo firmě peníze šetří a kdo naopak krade jako straka… Prostě leccos z toho, co si lze v tomto systému nastavit a pak odkudkoliv sledovat jednoduše přes internet.

stojící bagr

Ať už je třeba uhlídat cokoliv, s tímto systémem je vše mnohem jednodušší. A ušetří se tím klidně i nemalé peníze. Vždyť kdo ze zaměstnanců bude dělat nějako neplechu, když se to o něm šéf dozví, kdykoliv se mu jenom zlíbí? Kdo by způsoboval škody, když by se o tom vědělo a nevykroutil by se?

A to se to pak majitelům podobných firem žije!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup