Reklamních předmětů je kolem nás spousta, a tak máme možnost vybírat mezi nimi ty, co nás nejvíce oslovují. Dnes se tiskne na kde co, takže vás již asi nepřekvapí, když se před vámi v zaměstnání někdo „vytasí“ třeba s powerbankou, na jejímž povrchu se v celé své kráse skví fotka jeho milované partnerky. Ovšem i v dnešní „elektronické“ době lze podporovat onu poctivou a spolehlivou konzervativní metodu zaznamenávání údajů a důležitých poznámek do poznámkového, papírového bloku. Papír vám zkrátka neselže nikdy, nevybije se mu baterie nebo se mu nepřepálí kontakty, jak to u mobilů bývá, a pokud nemáte včasnou zálohu dat někde „bokem“, jste, jak se říká, v háji.

blok na stole

Blok nebo mobil

Klidně darujte svým blízkým nebo spolupracovníkům reklamní blok s potiskem promodarky.cz. Potěší je to a zároveň motivuje k tomu, alespoň se zamyslet nad tím, že přece jen to, co je napsané tužkou, je „černé na bílém“ a nesmazatelné (pokud to není tužka grafitová, vygumovatelná).

papírový záznamník

Papírový bloček je jistá záloha, je to pořád důležité médium a můžete do něj zapisovat cokoli. Samozřejmě není dobrý nápad si do něj psát například hesla do e-mailu či k bankovnímu účtu, ale bloček je perfektní například v případě stěhování, kdy si tu poznamenáte všechny potřebné kroky, počínaje těmi administrativními, až po ty časové itineráře, jak bude vše na sebe navazovat, při spolupráci se stěhovací firmou.

Do papírového záznamníku si můžete poznamenat i důležitá telefonní čísla a kontakty, ty se vám nikdy nevymažou, zatímco u software mobilu k tomu může dojít docela snadno. Moudří a prozíraví lidé to dělají a mohou, jak se říká, klidně spát.

Reklamní blok s potiskem můžete darovat i svým dětem a vést je k podobnému postoji, který zastáváte i vy. Děti si vás budou brát za vzor a později pochopí, jak důležitou „drobnost“ jste jim prozradili.