Blíží se sezóna svateb, a každá nevěsta chce mít tu nejhezčí a nejoriginálnější výzdobu. V dnešní době je moderní mít krásnou rustikální a jemnou svatbu. Už dávno opadá trend mít vše přehnaně načančané a elegantní. Důraz se klade více na jednoduchost, lehkost a romantiku. Navíc je důležité sladit věci jako je kytice, svatební šaty a samotnou výzdobu tak, aby k sobě vše pasovalo. Pokud letos plánujete svatbu i vy, vězte, že to co si naplánujete, a to co se vám líbí, je to správné a krásné. Vdáváte se pouze jednou za život, a proto by měla být svatba přesně podle vašich představ. Jestliže se rozhodnete pro nádhernou rustikální svatbu určitě neprohloupíte, když si začnete schraňovat zavařovací sklenice a různé dřevěné dekorace, nejlépe přírodní.

juta

Rustikální svatba je většinou v bílé barvě s hnědými tóny, doplněná o nějakou jemnou barvu. Na výzdobu lze použít a především juta, která může být nejen jako běhoun na stole, ale také se s ní můžou omotat již výše zmíněné zavařovačky a doladit drobné detaily. Dále by neměly chybět bílé svíčky a různé přírodní doplňky, jako jsou dřevěné stojánky na svíčky nebo například jmenovky ze dřeva. Tyto jmenovky jsou navíc ideálním dárkem pro hosty, kteří si je můžou nechat na památku. Květiny bývají většinou z nevěstina závoje a eukalyptu, doplněné o nějaké další jemné kvítí ve vámi zvolené barvě. Přes všechny tyhle typy můžete svou svatbu ozvláštnit čímkoliv, co vás napadne. Ve vaší fantazii se meze nekladou a je to pouze váš den, který má vypadat podle vašich představ.

rustikální svatba

Rustikální svatby se konají většinou venku, poblíž nějaké krásné stodoly nebo staršího domečku. Jelikož je ale počasí nevyzpytatelné, nebude na škodu mít vždy záložní plán a možnost přesunout svatební hostinu a zábavu dovnitř. Ideální je mít k dispozici takové prostory, ve kterých můžete během celého dne pobývat jak venku, tak vevnitř. Sami svatebčané ocení možnost zvolit si, zda chtějí více času trávit uvnitř budovy nebo venku v přírodě.

Udělejte si svou svatbu podle toho, co se vám líbí, ať na ni můžete s radostí vzpomínat celý svůj život.