Mobilní telefon je v dnešní době naprostá klasika a také nutnost. A říkám nutnost, protože když to tak vezmu, tak mám vlastně mám pravdu. Protože mi ukažte, kdo se v dnešní době obejde bez mobilního telefonu? Abych se vám přiznala, tak asi někdo. Protože ani já osobně si nedokážu představit, že bych byla bez kvalitního mobilního telefonu, jsem na něj tak úplně zvyklá, že bych to nezvládla. S mobilním telefonem dělám vlastně prakticky všechno.

Já s mobilem i pracuji.

A taky nejenom mluvím s klienty, ale taky tak kontrolují svého syna. Můj syn totiž hodně sportuje, takže mu taky musím častěji volat. A to hlavně kvůli tomu, kdy, v jakém kroužku končí, abychom ho mohla vyzvednout, protože nechci, aby syn jezdil autobusem sám, takže pro něj raději jezdím autem. Přece synovi je osm let, takže samozřejmě nechci, aby syn se někde po venku loudal. Protože jsme z vesnice, takže je logické, že syn domů ani přijít sám nemůže. O syna se starám hodně, takže jsem taky synovi pořídila mobilní telefon. A je to už takový lepší mobilní telefon, kde je taky GPS vyhledávání.

Synovi jsem mobil pořídila.

To ne, že bych zase syna špehovala, ale syn o tom ví, že má zapnuté GPS zařízení a že má konfigurovaný mobilní telefon s tím mým mobilem. Takže stále vím, kde se syn nachází. A co zrovna dělá, navíc jsem ráda, že synovi tohle nevadí, protože si bere v potaz, že ho takhle hlídám, že mi na synovi záleží a mám ho ráda, když je pod dohledem. A co si myslíte o tom ví, aby dítě mělo v kroužku mobilní telefon? A co třeba mobilní telefon a škola? Myslíte si, že je ideální, když dítě nosí do školy mobil? Já jsem byla dlouhou dobu proti, aby děti nosily do školy mobil, ale později se mi osvědčilo, že syn mobil do školy nosí. Samozřejmě, že ho má v hodině vypnutý, aby nerušil ostatní děti, takže si dává záležet na tom, aby dodržoval předpisy celé školy.