Schodiště ve vašem domě si považujte

Víte, co je nejcennější ve vašem životě? Nejsou to ani peníze, ani majetek, ani auto, ani vaše nová garderoba, ale pouhá vlastní zkušenost. Ta vám říká, co je dobré, a co špatné, a čemu se tedy raději vyhnout. A právě zkušenost dovedla mnohé z vás ke zjištění, že chůze po schodech je nesmírně prospěšná celému organismu i vaší duši.

schodiště se zábradlím, s dřevěnými madly

Máte-li možnost nechat si v domě zhotovit schodiště, ať už bude samonosné, vřetenové, lomené či přímé, využívejte jej, jak nejvíc to jde. Zlepší vám náladu, a to není vtip, skutečně, pokud se cítíte, jak se říká, „pod psa“, odložte sklenku s alkoholem a raději si nasaďte na záda batůžek se závažím a vyběhněte si schody párkrát nahoru a dolů. Uvidíte, jak rychle to zabere. Schody vám pomohou posílit svaly nohou velmi komplexně, dovedou totiž posilovat hýždě, stehna, lýtka i chodidla (pokud chodíte naboso) a tím nejen, že si vyformujete postavu třeba do plavek, ale zlepšíte kondici a imunitní systém.

schodiště v domě

Když se Madla chytne madel

Každé delší schodiště v domě by mělo mít zábradlí. Dřevěná madla na schodiště patří k nejoblíbenějším řešením zabezpečení schodišť v interiéru i ve venkovních prostorách. Dřevo je velmi příjemné na dotek, snadno opracovatelné do hladkého a oválného tvaru, dobře vypadá a lze jej opatřit jakoukoli barevnou lazurou https://www.klempirskyobchod.cz/qx116/nerezove Dřevo se hodí k nerezové oceli, k tvrzenému sklu, ale i k betonu, kamennému obkladu, keramice a zdivu.

Schodišťová madla jsou vždy tím prvním, co při vstupu na schody vnímáme přímým dotykem dlaní, a pokud nechodíme po schodech bosky, je to vlastně jediná část těla, kterou se tohoto stavebního prvku přímo dotýkáme. Proto také oceníme, pokud jsou madla zhotovena z teplého, hřejivého materiálu, a právě dřevo je k tomu naprosto ideální.

Nemusíte se tedy nutně jmenovat Magdalena, v lidovém slovníku Madla, co slaví svůj svátek 22. července, abyste si dokázali uvědomit, jak velký význam mají madla schodišť nejen estetický, ale zejména praktický.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup