L arginin účinky – to je téma, co zajímá mnoho mužů, kteří se již dopracovali k některým informacím v souvislosti s přirozeným řešením problémů s erekcí. Podotýkáme zde, že čím více jste o této problematice informováni, tím méně vás někdo lidově řečeno „opije rohlíkem“. Když se pak někdo objeví s nápadem, že vám nabídne jako řešení Viagru, zpozorníte a řeknete si: „Aha, tak pozor, já vím něco víc, než ty, a půjdu jinou cestou“. Ta jiná cesta může být sice dlážděná překážkami, ale nakonec vás dovede ke správnému cíli.

polonahá dívka u vánočního stromku

Vraťme se nyní k samotnému L Argininu. Je to jedna ze semiesenciálních aminokyselin, tedy látek, které si tělo vytváří vlastní syntézou, ovšem pouze za určitých předpokladů. Těmi jsou například správná výživa či výživové doplňky. Jedním z cílů L Argininu je zajistit tvorbu oxidu dusnatého, který přispívá k normálnímu stavu cév, navozuje v nich přirozenou dilataci a díky tomu mohou cévním systémem proudit živiny a být odváděny toxické zplodiny.

Cévním systémem rozumíme také tělesné periferie, tedy například pokožku, vlasy či nehty, a mimo jiné i mužský penis. Proto se také tato látka stala oblíbeným tématem při řešení poruch s erekcí.

dívka v kalhotkách

Dodávat L-Arginin ve výživových doplňcích má svůj význam, ale s výživovými doplňky je to obecně takové, že je musíme brát stále pouze jako „doplňky“. Žádný doplněk by nikdy neměl nahradit kvalitní a plnohodnotnou, výživově bohatou stravu. A právě zde bývá kámen úrazu mnohých lidí, co si toto vyloží jinak. Ládují se fastfoodem, zapíjí jej pivem a pak si dají jednu nebo dvě tabletky, které vše vyřeší. Toto je ale špatně, zajděte někdy, pokud se to týká i vás, do prodejny zdravé výživy, a informujte se o tom, co si vkládat do úst. Dozvíte se tam mnoho cenných rad, nad nimiž si uvědomíte, že jste možná dělali řadu chyb, ale na druhou stranu nikdy není pozdě začít měnit stav věci k lepšímu.