Lidské příbytky se v průběhu několika staletí výrazně změnily zejména díky technickému pokroku. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že třeba ještě před pár staletími nebylo běžné mít doma odpadní potrubí vedoucí do kanalizace, a centrální vodovody známe teprve několik desítek let. Kdybyste někoho, kdo prožívá svůj současný život ve středověku, znenadání posadili do vašeho obývacího pokoje, jistě by se nestačil divit a možná, že by dopadl jako Otík ve filmu „Vesničko má středisková“, kde neustále několikrát po sobě splachoval v panelákovém bytě naprázdno toaletu.

instalatér na toaletách

Splachovací záchod by s lidmi znalými pouhých středověkých poměrů asi pěkně „zamával“, ale uvědomte si, že s vámi takový záchod také může zamávat, jestliže se znenadání zanese a neprotéká. V takové chvíli někteří lidé propadají panice a popadá je hysterie, protože když nezabere ani gumový zvon, ani louh sodný, tak co tedy? Pobíhají zmateně kolem, ale namísto toho by mohli být ledově klidní a stačilo by zvednout telefon a vytočit uložené kontaktní číslo na instalatéra nonstop https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha.

vodovodní baterie

Ve chvíli, kdy se vám ucpe záchod, začne protékat voda z prasklého vodovodního potrubí nebo z otvoru v radiátoru je hledání instalatéra již pozdě, ztrácíte tím spoustu času a mezitím dochází k poškozování zdiva, nábytku, koberců a dalšího bytového vybavení.

Buďte prozíraví a kontakt na instalatérskou firmu, která drží nonstop pohotovost 24 hodin denně po celý rok, si zajistěte předem, v době relativního klidu. Nebudete pak muset nic zásadního řešit, pouze provedete nezbytné kroky, např. uzavření přívodu vody, odklizení nábytku a vypuštění vody z topné soustavy a budete pak již vyčkávat příjezd odborníků, kteří v takových případech většinou dorazí do jedné hodiny. A nezapomeňte – instalatéři řeší i havarijní situace u plynových spotřebičů a rozvodů zemního plynu, kde je nebezpečný zejména jeho únik. Tehdy neváhejte ani minutu a instalatéry volejte ihned.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup