Ke každému domu, či zahradě by měl patřit také plot, který bude rozdělovat sousední pozemek od Vašeho. Pokud žádný nemáte, můžete počítat s tím, že Vám mohou sousedé chodit po zahradě a Vaše zahrada je defakto veřejné prostranství. Pokud to chcete změnit a chcete mít konečně soukromí, je nejvyšší čas plot postavit. Na výběr budete mít mnoho druhů plotů a bude jen na Vás, zda zvolíte pletivový, betonový, nebo dřevěný plot.

Plot (5)

Každý ze zmíněných plotů má svoje kladné a záporné vlastnosti a vzájemně se od sebe liší. Pokud zvolíte betonový plot, musíte počítat s vyšší investicí, ale nemusíte se o plot během roku starat. Také na něho nepotřebujete stavební povolení a jeho instalace je rychlá. Plot Vám bude sloužit jako hluková a povětrnostní bariéra a zamezí jakékoliv vniknutí zvěře, která může v zimě udělat ze zahrady paseku.

Pokud zvolíte plot pletivový, můžete počítat s nízkou cenou a minimálním ošetřením během roku. Nevýhodou však je, že přes plot půjde vidět a nebudete mít takové soukromí, jaké byste chtěli. Pokud však máte dobré sousedy a rádi s nimi trávíte čas, budete Vám tento plot dokonale vyhovovat. Pletivové ploty jsou nejčastější variantou a to díky ceně a kvalitě, kterou nabízejí.

Plot (2)

Plot dřevěný se oproti předchozím plotům liší a to díky tomu, že se o něho během roku musíte starat. Ovšem jeho cena je nižší než u betonových a díky hezkému zpracování Vám bude dokonale zapadat na zahradu k pergole. Mimo to dělá tato firma ploty na míru a také pergoly, altány a dřevěné zástěny. Na webových stránkách dále můžete podívat na fotografie již realizovaných plotů a pergol. Zaručeně se Vám jejich práce bude líbit a necháte se inspirovat.

Pokud tedy přemýšlíte, zda oplotíte svůj pozemek dřevěným plotem, tak určitě neprohloupíte. Nejen, že se dřevo bude na zahradu hodit, ale také dokonale doplní Vaší zahradu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup