Princeznovský sen, událost století, říkejme tomu, jak chceme, ale právě nyní plánovači svateb, svatební společnosti a samozřejmě sami budoucí manželé plánují o sto šest, aby se ta jejich svatba co nejvíce inspirovala svatbou, kterou tolik lidí obdivovalo v televizi. A tady se nejedná pouze o malou módní vlnu, mluvíme ale o obrovské finanční injekci, kterou se chystají všichni budoucí novomanželé vrazit zcela nemilosrdně do celého tohoto průmyslu a všech jeho oblastí, které mají vůbec co dočinění se svatbou.
 
nevěsta

Jídlo, pití, zábava

Nastal obrovský boom a shon po tom, co vlastně královská rodina jedla, co pila. A každý chce samozřejmě to samé, jakkoliv nelibé to musí být. Pekařky samozřejmě mají od svatby tuny práce, protože najednou jim padají samé požadavky na ten samý dort, cukrářky jsou na tom ostatně stejně a kuchaříci, kteří ještě donedávna měli každou svatbu jako brnkačku se nyní potí nad recepty, které vysolila královská kuchyně veřejnosti na pohled.

kytice
 

Šaty musí být princeznovské

Svatební šaty se staly doslova nedostatkovým zbožím, a ty, které nevypadají jako TY svatební šaty, jsou okamžitě odloženy pryč a švadleny mají určitě práce habaděj. Každá nevěsta na planetě totiž bude chtít alespoň stejné, ne-li krásnější šaty, jako na sobě měla Meghan při onom dni, který je nám, mužům, neustále omýván přes obličej jako kus hadru. Člověk si i říká, jestli toho nemají chudáci moc. Že je mu těch bezradných lidí, co to všechno musí zařizovat dle přání své klientely, i líto. Ale vůbec se není čeho bát, natož čeho litovat, protože tito podnikatelé na tuhle vlnu čekali jako na boží smilování. Obchody v životě nepůjdou tak dobře jako po královské svatbě.

závoj
 

Kde se vlastně nejvíce zabírá místo?

Nejvíce rezervací mají hrady, zámky, ruiny, kostely a cokoliv, co jenom trošičku zavání královstvím či pořádným kostelem. A že bylo všechno v mžiku „vyprodáno“, o tom se přesvědčíte, pokud si budete chtít rezervovat nějaký takový zámeček na pár hodin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup