Autopotahy nemají jen funkci praktickou, ale jsou také součástíinteriéru našeho auta. Jejich barva by měla ladit s ostatním vybavením nebo s barvou karoserie. Autopotahy jsou nejprodávanějším doplňkem, což vypovídá jejich funkčnosti. Potahy se vyrábějí do různých typů aut, a proto mají i různé rozměry. U výrobců bychom si měli zjistit, pro jaké typy automobilů jsou potahy vhodné a vyzkoušet je. Nechtěli bychom přece koupit potahy, které nám nebudou na naše sedačky pasovat. Pohlídejme si takyumístění pásů a airbagů, protože špatně vybraným potahem bychom mohli snížit úroveň bezpečnosti při nárazu.
interiér auta
Na internetu je velký výběr potahů. Je jen na nás, jestli si připlatíme a koupíme si značkové nebo zkusíme ty univerzální. Výhodou nákupu přes internet je, že si je můžeme v klidu vyzkoušet a pokud nám dokonale sedět nebudou, můžeme je bez udání důvodu vrátit. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce i potahy šité na míru. Jsou sice nejdražší, ale perfektně sedí. Pro interiér ani pro pohodlí není dobrý shrnutý nebo vykasaný potah sedačky, který nás bude při sezení tlačit.
Potahy se vyrábí nejčastěji z čalounických látek, z nichž nejvhodnější do auta jsou bavlna, polyester nebočalounická mikroplyš, ty dražší z umělé kůže. Pro někoho by potahy mohly být zbytečností, ale uvažme i případný prodej auta. S čistými a neopotřebovanými sedačkami bude interiér našeho auta vypadat lépe a určitě vyděláme o něco víc.

Pokud si nebudeme vědět rady s montáží autopotahů, někteří prodejci nabízí na internetuvideo s montážním návodem, ať už na univerzální potahy nebo na ty originální. Stačí jen zadat přístupový kód, který najdeme na obalu koupeného produktu.
zelený interiér
Na trhu se můžeme setkat i s potahymasážními z dřevěných kuliček nebo z plastu s masážními účinky, které můžeme využít při delších cestách. Elektricky vyhřívaný potah je v zimě velmi příjemný. I potahy ve tvaru trika nám ochrání sedačku před nečistotami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup