Když jsem se nastěhovala do malého domečku, tak jsem ani ve snu nevěřila, že mi to jednoho dne nebude stačit. Sice to opravdu byl velký barák, ale půlka je z toho stodola, která byla dříve využívána zvířaty. Mám taky sice dvě zahrady, ale opravdu musím říct, že obytná místnost jsou pouze dvě místnosti, které jsou opravdu malé. Jenomže jsem si řekla, že pro mě a mého syna to bude opravdu stačit. Jenomže po třech letech jsem si řekla, že je to opravdu malé. Navíc mám velkou postel, takže zabírá skoro čtvrtku anebo půlku místnosti. Je to opravdu nepraktické.

Palety snesou těžkou váhu.

Takže jsem si řekla, že si z jedné stodoly udělám dvě malé místnosti, kde bude pokojíček a moje ložnice. Naštěstí všechno dopadlo dobře. Vzala jsem si i menší úvěr, který by mi docela asi mohl stačit. I když si myslím, že je v dnešní době všechno zdražené, tak ale budu doufat, že mi ty peníze vystačí. Taky jsem si objednala různé betony a různé cihly. Ze stavebnictví toho budu ještě dost potřebovat.

Lze udělat i nábytek z palet.

A cihly byly na plastových paletách. Vždycky jsem si myslela, že plastové palety se využívají jinak, než ve stavebnictví. Myslela jsem si, že ve stavebnictví se využívají dřevěné palety. Jenomže ty o plastové palety byly z nějakého velmi odolného plastu, takže plastové palety opravdu unesly všechno tíhu cihel. A byla jsem ráda, protože z plastových palet jsem si potom chtěla něco udělat. Byla jsem ráda, že plastové palety se nemusely vracet, že zůstali v mém osobním vlastnictví. Tak jsem si řekla, že z těchto plastových palet udělám synovi pěkný domeček na zahradu. Nakonec to dopadlo všechno skvěle. Můj syn má opravdu krásný domeček. Sice mu tam prší, jsou tam díry, ale můj syn mě opravdu nenáročný a stačí mu domeček z plastových palet. Opravdu málo stačí k dětské radosti. A vy taky máte nějaký nábytek z palet? Je to moderní.