Nikdo z nás by neměl být lhostejný k věcem, které se kolem nás dějí. Je téměř naší občanskou povinností všímat si rozpadlých laviček či zatoulaných psů. Pokud tedy ani vy nejste lhostejní k věcem, které se kolem vás dějí a máte touhu zlepšit své okolí, potom je aplikace „Zlepšeme Česko“ přímo pro vás!
černá skládka
Za celým projektem stojí tým dobrovolníků v čele s Mgr. Ondřejem Švrčkem. Společně si kladou za cíl zefektivnit fungování samosprávy, zlepšit a zútulnit prostředí, ve kterém tu všichni žijeme.
Celý projekt je napojen na mobilní aplikaci. Aplikace je dostupná pro systémy iOS i Andorid. Stáhnout si ji můžete buď z oficiálních obchodů (Google Play nebo App Store), či přímo ze stránek zlepsemecesko. Samozřejmostí je, že aplikace je přístupná zcela zdarma.
Pokud jste si tedy i vy ve vašem městě všimli vysypaného koše, či obrovské díry na silnici, neexistuje nic snazšího, než si stáhnout aplikaci a předat věc k dalšímu vyřešení. Stačí objekt vyfotit, napsat k němu krátký popis a odeslat.
Jsou dvě možnosti, pokud je obec do programu zapojená, jsou informace o problému předány automaticky zprávě městě. Pokud město do programu zapojené není, je i tak vaše připomínka odeslána kompetentní osobně, která má možnost s vámi zaslanou věcí něco udělat. Všechna hlášení jsou kontrolována ručně, díky tomu jsou zpracovávány a dále předávány pouze relevantní informace.
fotící mobil
Nicméně tohle stále není vše, co aplikace umí. Aplikace může zastat roli i „psího detektiva“. Pokud se vám ztratí mazlíček, je možné ho vložit do systému a snadno po něm spustit pátrání. Obdobně funguje i funkce pohřešovaných osob.
V aplikaci si nastavíte lokalitu, ze které chcete dostávat informace. Následně vám již aplikace bude sama zobrazovat, co je ve vašem okolí nového. Pokud tedy máte možnost a chuť, pomozte zlepšit prostředí, ve kterém tu žijeme!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup