Pokud jsme se vydali cestou za zdravím, kde v podstatě nejhlavnější roli bude hrát obezita nebo nadváha, tak musíme být připraveni, že to nebude jednoduchý začátek. Nicméně s trochou disciplíny a se zápisníkem, to půjde přece jenom trochu lépe. Mnohdy není tolik rozhodující číslo na váze, ale právě míry, které se budou výrazně zmenšovat, což bude každý pociťovat na svém objemu v pase, hrudníku, stehnech, bocích. Každé menší číslo nám dodá odvahu pokračovat a nevzdávat se. Také přirozeně to nepůjde bez správného složení potravy.

zápisník s metrem

Základem správného stravování jsou živiny, které ve své stravě potřebujeme. Pokud bude v jídelníčku chybět nějaká složka, potom si spíše než o kladný výsledek budeme koledovat o malér.

Potřebujeme:

Sacharidy – ty dodávají tělu určitou energii a je dobré je velmi omezit.
Tuky – ač se to nezdá, tak dokáží tělo zasytit.
Bílkoviny – bez nich se stoprocentně neobejdeme, jelikož jsou základním stavebním kamenem našeho těla.
Vitamíny, minerály, vlákninu, stopové prvky a mnohé další.

Dobrá rada nad zlato

Kdo si neví rady, tak může vyzkoušet osvědčenou dietu, která má skutečné výsledky a mnoho spokojených uživatelů. Pokud budeme dodržovat základní pravidla, tak ketonová dieta prodietix.cz bude ideální pomocnicí, nejen jak dosáhnout vytouženého výsledku, ale zároveň jak si správně sestavit jídelníček, který bude obsahovat všechny potřebné živiny.

talíř zeleniny

Ketonová dieta se zakládá na velmi jednoduchém principu. Omezíme ve své stravě přísun sacharidů a tělo na tento nedostatek začne reagovat. Pro další energii musí použít náhradu a ta naštěstí pro nás bude z našeho uloženého tuku, což bude mít zcela jasný následek a to hubnutí. Tím skutečně ztratíme na svém objemu a projeví se to i na váze, ale rozhodně to nezasáhne naše svaly. Výsledky se dostavují velmi brzy a tím je to celkem slušná motivace vydržet stanovenou dobu, která je doporučená odborníky.