Naše grafické studio Grafika Olomouc Imperialmedia.cz pro vás nabízí mnoho služeb, kdy vám vytvoříme zcela nové logo firmy a navrhneme bohatou nabídku kompletní firemní grafiky. Poskytujeme originální a moderní grafický design na míru pro všechny své klienty. Během vytváření grafických návrhů zohledňujeme, co chcete vašim zákazníkům sdělit, zejména pomocí firemního loga, i vzhledu firemního webu. Během navrhování grafiky pro váš firemní web využíváme jak vektorovou grafiku, tak i rastrovou grafiku. Zvláštní důraz kladem pak především na rozličné ilustrace.

Počítač

Pokud jsou vaše požadavky na grafický design v ostrých vektorových barvách, či na propracovanou, vtipnou a originální ilustraci, jsme připraveni vám poskytnout nepřeberné množství grafických návrhů. Kromě těchto návrhů vám dodáme nejrůznější potřebné reklamní propagace, jako například reklamní předměty, katalogy, letáky a mnohem více, vše podle vašich požadavků. Velmi dobře jsme si vědomi toho, že kvalitní firemní grafika, které je skutečně profesionální, nejenom, že vhodným způsobem vzbudí v zákazníkovi zvědavost, ale doslova zákazníka k firmě přitáhne. Proto klademe veliký důraz na originalitu, vtipnost, neotřelost a profesionalitu. Jde nám především o kvalitu a tím i o vaši spokojenost.

Stratégie

Rovněž nabízíme grafické návrhy pro firemní vizitky, pozvánky, reklamní plakáty, kalendáře a billboardy. Vybrat si u nás můžete z grafické nabídky na polepy autobusů, aut a tramvají, to vše v profesionálním a moderním provedení. Vždy myslíme na to, že každý kvalitně zpracovaný grafický návrh je považován za poznávací znamení firmy a zároveň pozváním. Vždy vás odlišuje od konkurence a je srozumitelným a zapamatovatelným odrazem vaší firmy, její kvality a profesionality. Proto nás neváhejte co nejdříve kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vám i potřebám vaší firmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup